KOREPETYCJE

KURS Z JĘZYKA POLSKIEGO PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINÓW KOŃCOWYCH (egzamin ósmoklasisty, matura – poziom podstawowy i rozszerzony)

Korepetycje są przeznaczone dla uczniów, którzy w maju 2022 roku przystępują do egzaminu ósmoklasisty lub do matury na poziomie podstawowym i / lub rozszerzonym.

Dziewięćdziesięciominutowe zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu online (przez Skype’a) lub w biurze w Gdańsku Brzeźnie – w stałym terminie wybranym przez rodziców i / lub uczniów.

Na zajęciach pracuję z uczniem, bazując na arkuszach egzaminacyjnych i materiałach edukacyjnych opracowanych przez Centralną Komisję Edukacyjną oraz rzetelne wydawnictwa oświatowe. Realizujemy materiał zgodny z nowymi wymaganiami określonymi przez Ministra Edukacji w rozporządzeniu z dnia 21.12.2020.

Mój system pracy z uczniami opiera się na trzech filarach. Są to RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ oraz PRZYJAZNA ATMOSFERA. Co najistotniejsze – uczę, bazując na aktualnych wymaganiach egzaminacyjnych. Ponadto przygotowuję dla ucznia spersonalizowane notatki, dbam o regularne powtarzanie materiału, zadaję zadania domowe i sprawdzam ich wykonanie – przy czym koncentruję się na mocnych stronach ucznia.

Wystawiam faktury.

Dostępne terminy:

kreskaponiedziałek – od 7.30 do 9.00, od 16.30 do 18.00;

kreskawtorek – od 15.45 do 17.15;

kreskaśroda – od 7.30 do 9.00;

kreskaczwartek – od 7.30 do 9.00;

kreskapiątek – od 7.30 do 9.00;

kreskasobota – od 9.00 do 10.30.

Cennik:

kreskazajęcia indywidualne – 105 zł (koszt 60 minut to 70 zł);

kreskazajęcia w parach – 75 zł od osoby (koszt 60 minut zajęć to 50 zł);

kreskazajęcia w soboty – 150 zł od osoby (koszt 60 minut zajęć to 100 zł).

Podczas zajęć rozwijam u ucznia umiejętności niezbędne na egzaminach, czyli:

kreskaczytanie ze zrozumieniem;

kreskapisanie poprawnych tekstów;

kreskafunkcjonalne wykorzystanie wiedzy na temat lektur obowiązkowych;

kreskarozumienie kluczowych zagadnień związanych z gramatyką i teorią literatury;

kreskakorzystanie z podstawowych technik skutecznego uczenia się.

Co zajęcia będę przekazywała dziecku materiał do nauki, z którego będę szczegółowo odpytywała podczas kolejnej lekcji. Poza tym co kilka miesięcy będziemy robić powtórki z tego, co przerobiliśmy wcześniej.

Jak zapewne się domyślasz… na zajęciach ze mną nie jest łatwo, ale jest skutecznie i motywująco, a do tego dbam o dobrą atmosferę podczas zajęć! Odezwij się i umów swoje dziecko na pierwsze zajęcia. Razem damy radę!

Aby skutecznie uczyć się przez Skype’a potrzebne są:

kreska komputer/laptop z dobrym internetem kablowym, kamerką, mikrofonem oraz zainstalowanym programem Skype;

kreska drukarka,

kreska telefon z możliwością robienia i wysyłania zdjęć oraz z zainstalowaną aplikacją Skype.

Prowadząca:

Malwina Singer – absolwentka dziennych studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim, pracowała w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym jako redaktor, obecnie poza nauczaniem zajmuje się copywritingiem oraz korektą i redakcją tekstów, od lat z powodzeniem przygotowuje uczniów do matury, egzaminu ósmoklasisty i innych egzaminów z języka polskiego.

Jeżeli zapiszesz swoje dziecko na zajęcia ze mną, a następnie z Twojego polecenia trafi do mnie kolejny uczeń, poinformuj mnie o tym, a ja w ramach podziękowania poprowadzę jedne zajęcia dla Twojego dziecka gratis!

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz!

Ze względu na charakter mojej pracy nie zawsze mogę odebrać telefon. Jeżeli nie odbiorę, napisz (może to być chociażby krótki esemes o treści "korepetycje") – wtedy oddzwonię do Ciebie możliwie szybko.

Na maile i wiadomości na messengerze odpowiadam w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

Kontakt:

Malwina Singer

Interlinia 1,5

tel. 695 238 517

interlinia1.5@gmail.com

Sprawdź opinię o firmie Interlinia 1,5 na Facebooku i na Google!

SPRAWDŹ CENNIK